گربه – بسیار مناسب برای گربه ها و انسان ها است

ایده شما برای گذراندن اوقات فراغت چیست؟ یک شب اقامت در محل با دوستان خود. تعطیلات عجیب و غریب در آفتاب. برخی از خرده فروشی ها ، یا به سادگی یک غذای بستنی ایتالیایی واقعی. اما هر لذتی که از این تجربیات می گیرید ، در مقایسه با واکنشی که اکثر گربه ها نسبت به گربه محبوب خود دارند ، هیچ چیز نیست.

برای گربه ها این نهایت تجربه است. بنابراین اگر شما عاشق گربه هستید ، در اینجا برخی از مواردی را که باید واقعاً در مورد این محصول مرموز که گربه های گربه را به حرکت در می آورد ، بدانید.

Catnip گیاهی بومی منطقه مدیترانه است اما با گذشت زمان در ایالات متحده و کانادا طبیعی شده است. در واقع این یک عضو از خانواده نعناع است ، Nepeta cataria L. (معروف به گربه) که تقریباً 250 گونه از آن وجود دارد و این رقم شامل گونه های ترکیبی نیست.

این یک گیاه واقعاً زیبا با گلهای کوچک و برگهای دندانه دار  گل آزالیا و قلبی شکل است که بوی ضعف نعناع و گیاه دارد و قادر به رشد حدود 3 فوت است.

این شاخ و برگ سبز روشن است و گلهای آن سایه ای دوست داشتنی از سبز آبی دارند. ساقه ها به شکل مربع و در وسط توخالی هستند. یکی از بهترین موارد در مورد این گیاه علفی جذاب ، مقاوم بودن در برابر خشکی است و بنابراین به توجه بسیار کمی نیاز دارد. گیاه گربه گربه بسیار آفتاب کامل یا حتی در سایه های جزئی مانند پاسیوی شما رشد می کند.

گیاه گربه گربه معمولاً به راحتی قابل پرورش است: چه یک باغبان مشتاق باشید و چه یک صاحب گیاه فراموشکار و باید بتوانید گیاه را از مرکز باغ محلی خود خریداری کنید. خاک شنی سبک را دوست دارد و در آفتاب کامل بهترین رشد را دارد.

دوستداران گربه که دارای یک انگشت شست سبز هستند می توانند بعد از آخرین سرما سخت فصل ، گربه دانه را بذر بکارند. به عنوان یک گیاه چند ساله ، این گیاه گلدار علفی هر ساله با مراقبت مناسب برمی گردد. بخاطر داشته باشید که گربه گربه مانند بسیاری از گربه سانان به فضای زیادی برای رشد و شکوفایی نیاز دارد. به محض رشد ، محبوب ترین خانه در محله خواهید داشت – حداقل در میان جمعیت مه آلود محلی.

این نکته جالب برای یادآوری از فرهنگ نامه باغبان توسط فیلیپ میلر است.

“اگر آن را تنظیم کنید ، گربه ها آن را می خورند. اگر آن را بکارید ، گربه ها آن را نمی دانند.”

چرا بیشتر گربه ها آن را دوست دارند؟ برگ و گل گربه می تواند مواد شیمیایی را در مغز گربه تحریک کند که منجر به سرخوشی پرانرژی یا تنبلی آرام می شود. برخی می گویند این اثرات مشابه LSD است ، برخی دیگر می گویند مانند ماری جوانا.